انواع خدمات ما

بیلبورد

بیلبوردها به علت داشتن ابعاد بزرگ و قرار گرفتن در مکان های استراتژیک به مخاطبان زیادی دسترسی دارند و یکی از تاثیرگذار ترین، مهمترین و قدیمی ترین تبلیغات محیطی است.

روزنامه و مجله

تقریبا تمامی کسب‌وکارها در مقطعی از زمان، به تبلیغات در مجلات و روزنامه‌ها نیاز دارند زیرا بسیاری از مردم در تایم استراحت و زمان آزاد خود مقداری از وقت خود را به مطالعه اختصاص می دهند​.

ست اداری

اقلام ست اداری عامل موثری در تبلیغات غیر مستقیم هستند و در صورت طراحی درست و منطبق با کسب و کار شما باشد تاثیر بالاتری را می گذارد. ست اداری شامل کارت ویزیت، سربرگ a4 وa5،پاکت‌های مختلف، برگه‌های یادداشت....

بازاریابی نمایشگاهی

بازاریابی نمایشگاهی یکی از بهترین روش‌های تبلیغاتی برای رشد انفجاری یک کسب و کار است و درافرایش میزان فروش نقش بسیار مهمی را ایفا می کند.

بازاریابی تلفنی

بازاریابی تلفنی یک شکل بسیار شایع از بازاریابی است که برای جذب مشتری‌های جدید استفاده می شود و اگر بتوانید شروع خوبی را با مخاطب خود آغاز کنید پایان قابل قبولی را شاهد خواهید بود.

تراکت

تراکت یک ابزار تبلیغاتی ارزان ولی بسیار قدرتمند است که به روش های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد و این امر باعث شده این ابزار به یک ابزار تبلیغاتی موثر و رضایت بخشی تبدیل شود.

بروشور

بروشور یک روش مختصر برای معرفی و ایجاد حس کنجکاوی مخاطب و جذب شدن به کسب کار شما است. بروشور چهار هدف را در خود جای داده است:اطلاعات،تبلیغات،شناسایی،آموزشی.

کارت ویزیت

کارت ویزیت برای هر کسب و کاری از کوچکترین تا بزرگ ترین نیاز است زیرا کارت ویزیت در انتقال اطلاعات به مخاطب و روش‌های ارتباطی با شما نقش بسیار مهمی دارد و مهم تر از همه مخاطب شما را فراموش نخواهد کرد.

اسکرول به بالا